S.S.S

 1. Teslimat ne kadar sürer?
  Dünya çapında EMS, DHL nakliye hizmeti sunuyoruz, siparişinizi teslim etmek genellikle 7-15 iş günü sürer.
 2. Kredi kartımı web sitenizde kullanmak güvenli midir?
  Evet! Kişisel verilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi yetkisiz erişime karşı korumak için çok çeşitli elektronik ve fiziksel güvenlik önlemleri ve cihazları kullanıyoruz. Kart bilgileriniz burada tamamen güvendedir.
 3. Gümrük vergileri ve harçları ne olacak? Sizden sipariş verirken herhangi bir fatura kesilecek miyim?
  Çoğu durumda (Ancak çoğunlukla), gönderi teslimatı sırasında size herhangi bir gümrük vergisi veya harç faturası kesilmez. Gerçekten de, tüm siparişlerimiz küçük karton kutularda paketlenmiştir ve “hediye, gümrük için değeri yoktur” ifadesi vardır.
 4. Ya şifremi hatırlayamazsam?
  Şifrenizi unutursanız, lütfen “Şifrenizi mi unuttunuz?” Oturum açma sayfasında ve ardından parolanızı değiştirmek için sonraki sayfadaki talimatları izleyin. Güvenlik nedeniyle şifrenizi e-posta ile gönderemiyoruz.
 5. Bu saatler kaliteli mi yoksa birkaç kez taktığımda bozulur mu?
  Nasıl giydiğine bağlı. Düzenli olarak takarsanız, herhangi bir sorun olmadan birkaç yıl sürecek. Sunduğumuz saatler oldukça kaliteli. Bunlar birkaç gün sonra kırılacak sokaklarda bulacağınız ucuz pazarlıklar değil, yıllarca sürecek! Saatlerimize çok güveniyoruz ve herhangi bir kusurlu saat için değişim veya para iadesi sunuyoruz.
 6. Resimleriniz gerçek kopyadan mı yoksa web sitesindeki orijinal saatlerden mi?
  Sitemizden çekilen tüm resimlerin, replika saatlerimizin gerçek resimleri olduğunu %100 garanti ediyoruz! Saatler tam olarak resimlerde gösterildiği gibi görünüyor ve asla başka birinin veya orijinal saatin resimlerini kullanmıyoruz.
 7. Bunları daha ucuza sunan başka web siteleri gördüm, sizinki neden daha pahalı?
  Saatlerin fiyatları kalitesine bağlıdır. Birçok web sitesi mevcut en düşük kaliteyi taşıyacak ve bu nedenle bunları daha ucuz fiyatlarla satabilecektir. Ancak bir veya iki kez giyildikten sonra bozulabilecek düşük kaliteli ürünler sunmaya inanmıyoruz. Aslında ürünlerimize o kadar çok inanıyoruz ki sitemizden satın alınan tüm ürünler için bir garantimiz var.
 8. Toptan fiyat sunuyor musunuz?
  Tüm toptan siparişler için %15’e varan indirim sunuyoruz ve toptan satış fiyatlarına hak kazanabilmek için siparişinizin 5 adetten fazla olması gerekir, sipariş için modelleri karıştırabilirsiniz.
 9. Paketi aldığımda hasarlı veya eksik olursa ne olur?
  Teslimat sitemiz tarafından %100 garantilidir. Bu nedenle, teslimatın başarısız olması durumunda ürünü size hiçbir ek ücret ödemeden yeniden göndeririz.
 10. Sağlayabileceğiniz saatin garantisi nedir?
  Bu siteden satın aldığınız her saat için 3 ay garanti veriyoruz. Saatler sadece kusurlu ise iade edilebilir veya değiştirilebilir. Garanti, normal aşınma ve yıpranmayı veya dış sebeplerden (çizikler, eksik taşlar, ezikler, çentikler, ürünün üzerindeki malzemenin solması/yontulması vb.) kaynaklanan hasarları kapsamaz. Garanti, su hasarını, kaybolan veya çalınan parçaları veya kişisel yanlış kullanım/ihmalden kaynaklanan hasarları kapsamaz, bu nedenle herhangi bir saatle yüzmemenizi, dalış yapmamanızı, sörf yapmamanızı veya benzeri faaliyetlerde bulunmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.
 11. Bazen destek yanıtınız gecikiyor, neden?
  Şirketimiz, ürünlerimizle ilgili çok sayıda e-postayı ele almaktadır ve hafta içi tüm e-postalarımızı 24 saat içinde yanıtlamaya çalışacağız. Lütfen SSS bölümümüzden istediğiniz yanıtları bulma konusunda kendinize yardımcı olun. Süreci hızlandırmak için sık sorulan tüm soruları buraya yerleştirdik.
 12. Saati aldıktan sonra yapmam gereken ilk şey nedir?
  Saati aldıktan sonra lütfen kurun. Nakliye sürecinde saatin enerjisinin bitmesi muhtemeldir. Tepeyi yaklaşık 15 – 20 tam saat yönünde çevirerek saati kurun. Saatinizin pille çalıştığını biliyorsanız, kurmanıza gerek yoktur. Saatinizin vidalı kurma kolu varsa, gevşeyene kadar saat yönünün tersine çevirerek serbest bırakın. Daha sonra belirtildiği gibi saat yönünde 15-20 kez sarın. Bu yapıldıktan sonra, tepeyi içeri iterek ve aynı anda tepeyi saat yönünde çevirerek sıkabilirsiniz. Saatin manuel olarak sarılmasıyla saatiniz tik tak etmeye başlayacaktır.
 13. Otomatik, Kuvars ve Süpüren İkinci El terimleriyle ne kastedilmektedir?
  Otomatik, saatin pil olmadan kendi kendine çalışmasını sağlayan, kendinden kurmalı bir mekanizmadan oluşan bir saat hareketini ifade eder. Bunun avantajı, saatin çalışması için pil gerekmemesidir. Dezavantajı, saatin sorunsuz çalışmasını sağlamak için birkaç yılda bir servise verilmesi gerektiğidir.
  Kuvars, pille çalışan bir saat hareketini ifade eder. Bunun avantajı, saatin normalde otomatik bir saatten daha uzun süre dayanmasıdır. Bunun dezavantajı, pilin sık sık değiştirilmesi gerektiğidir.
  Süpürme saniye ibresi, saniyede bir tıklamak yerine sorunsuz bir şekilde süpüren bir saniye eli anlamına gelir. Temel olarak hareketi, elin düzgünce süpürüyormuş gibi görünmesini sağlamak için bir araya gelen çok küçük, hızlı kenelerden oluşur. Tüm otomatik saatlerin geniş bir saniye ibresi vardır ve tüm kuvars saatlerin tık tık saniye ibresi vardır.
 14. Zamanı nasıl ayarlarım?
  Otomatik saatinizin saatini ayarlamak için, vidalı bir kilit saatiniz varsa, düğmeyi saat yönünün tersine çevirmeniz gerekecektir. Ardından, düğmeyi hafifçe biraz dışarı çekmeniz gerekecektir. Bunu yapmanın en iyi yolu, düğmeyi mümkün olduğunca az kuvvetle çekmek için birinci ve ikinci parmağınızı kullanmak ve aynı zamanda tırnağınızı bir kaldıraç olarak kullanmaktır. Bunu doğru yaptığınızda küçük bir tıklama hissedeceksiniz. Tarih fonksiyonuna sahip bazı saatlerde ilk adım tarih ayarı, ikinci adım ise saat olacaktır. Şimdi saat yönünün tersine çevirerek saati ayarlayabilirsiniz. Bu, siz doğru zamanı ayarlayana kadar dakika-saat ibrelerini ileri döndürür. Doğru zaman ayarlandıktan sonra, düğmeyi geri itin ve yerine kilitlemek için birkaç tur saat yönünde çevirin.
 15. Otomatik hareket kopyam neden zaman kaybediyor ve bazen hareket etmeyi durduruyor?
  Otomatik hareket replikanızı ilk aldığınızda, takmadan ÖNCE 3 dakika boyunca sarmanız gerekir. Daha sonra günlük olarak takarsanız, hareket ettiğinizde ve yürüdüğünüzde bileğinize sarmaya devam eder. Takmayı yaklaşık 2 günden fazla bırakırsanız, saatin sıfırlanması gerekecektir, ancak tekrar takmaya başladığınızda saat otomatik olarak kendini kuracaktır. Bu nedenle saatiniz sürekli takılmadığı takdirde zamanı tutmaz. Bununla birlikte, pili olmadığı için asla pili değiştirmeniz gerekmeyeceğinden emin olun ve hepsinden önemlisi, bu tür hareketler tam olarak orijinallerin kullandığı şeydir!
 16. Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

1) Kredi

Replikasaat.eu üzerinden siparişinizi Kredi Kartı ile ödeyebilirsiniz.

Ödemenizin başarısız olmasının nedenleri şunlardır:
Aynı kredi kartına 24 saat içinde sadece bir kez ödeme yapılabilir. (Risk kontrol sistemimize bağlıdır)
Kullandığınız kart, ters ibraz geçmişi nedeniyle banka kara listesinde. Reddedildi.
Yüksek riskli işlemler. İşlem bankanın dolandırıcılık sistemine geçemedi, banka tacirin korunması için işlemi reddetti.
Yanlış kart bilgileri (kart numarası, isim, son kullanma tarihi .vs) veya kartın kullanım süresi dolmuş.
Hesap kredi kartında yetersiz bakiye.

2) Western Union www.westernunion.com

Siparişleriniz için Western Union ödemelerini alabiliriz. Western Union ile ödeme yapmak istiyorsanız, %5 indirim ve en hızlı teslimattan yararlanabilirsiniz, Nasıl ödeme yapacağınıza gelince, lütfen bize aaa-watch@outlook.com adresinden e-posta göndermekten çekinmeyin.